Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Najlepsza szkoła w Powiecie nowosądeckim zaprasza!

https://miastons.pl/sadeckie/najlepsza-szkola-w-powiecie-nowosadeckim-zaprasza-trwa-nabor-w-nawojowej-zdjecia-nagranie/

 Zespoł Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej to jedna z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w regionie .Oferowane kierunki są oblegane ponieważ ich ukończenie gwarantuje dobry start w dorosłość. – Ta szkoła to świetny wybór – przekonują obecni oraz byli uczniowie szkoły w Nawojowej.

Czytaj również: Nawojowa: nowe boisko sportowe dla uczniów Zespołu Szkół! [Zdjęcia] – KLIK

https://miastons.pl/sport/nawojowa-nowe-boisko-sportowe-dla-uczniow-zespolu-szkol-zdjecia/

Czytaj również: Nawojowa: Kursy barmańskie dla młodzieży pod okiem Mistrzów Świata! [ZDJĘCIA] – KLIK

Czytaj więcej...

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej to miejsce, które kształci prawdziwych fachowców.

Technik Architektury Krajobrazu –Technik architektury krajobrazu: CHRONI,PROJEKTUJE, REALIZUJE I PIELĘGNUJE.Architektura łączy zmysł artystyczny z wiedzą nauk przyrodniczych i technicznych.Mamy możliwość  samorealizacji w pracy twórczej oraz możemy mieć wpływ na kształt otaczającej nas przestrzeni .To my  modelujemy otoczenie , wpływamy na rzeczywistość ,zmieniamy krajobraz by był harmonijny i funkcjonalny.To zawód na miarę XXI wieku w naszym kraju ale też za granicą.Jeżeli interesujesz się przyrodą, architekturą, rysujesz,malujesz i chcesz realizować swoje pomysły to przyjdż do nas , zobaczysz że warto.

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych – właśnie w tej dziedzinie nawojowska szkoła osiąga liczne sukcesy.

Czytaj więcej...

ZSP Nawojowa to szkoła dla ludzi z pasją.Technik weterynarii i hodowli koni 

Osoby kochające zwierzęta mogą tu kształcić się w kierunkach: technik weterynarii i technik hodowli koni. Oba kierunki dają szeroki wachlarz możliwości zawodowych. 

Po ukończeniu technikum weterynaryjnego znajdziesz pracę w przychodnich i inspekcjach weterynaryjnych, a także ogrodach zoologicznych, schroniskach dla zwierząt oraz innych placówkach związanych z hodowlą zwierząt.

                Hodowla koni i jeździectwo cieszą się obecnie wielką popularnością. Szkoła posiada własne konie, dysponuje nowoczesnym ośrodkiem z krytą halą, zewnętrzną ujeżdżalnią i pięknymi terenami do jazdy.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im.W.Witosa w Nawojowej jest prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego Vulcan.

Każdy kandydat do szkoły ponadpodstawowej jest rejestrowany w systemie przez macierzystą szkołę podstawową (w szkole, do której uczęszczasz otrzymasz login i hasło do swojego osobistego konta).

Kandydat loguje się na stronie: malopolska.edu.com.pl/Kandydat wypełnia wniosek

Kandydat dokonuje wyboru maksymalnie trzech  szkół Szkoła pierwszego wyboru dla kandydata jest to szkoła otwierająca klasę, która znajduje się na pierwszym miejscu listy preferencji kandydata, czyli ta, na której mu najbardziej zależy.

Wydrukuj wniosek i daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym). Dostarcz wniosek do szkoły ponadpodstawowej, w której jest oddział wybrany prze Ciebie jako pierwszy

 

 REGULAMIN REKRUTACJI DO ZSP IM.W.WITOSA W NAWOJOWEJ

NABÓR ELEKTRONICZNY2020/21 DO ZSP im.WITOSA W NAWOJOWEJ

Kandydat loguje się na stronie: malopolska.edu.com.pl/Kandydat  oraz wypełnia wniosek

Kształcimy w następujących kierunkach: Technik Architektury Krajobrazu, Technik Hodowli Koni, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Informatyk oraz Technik Weterynarii ,oraz dwa nowe kierunki nauczania w roku szkolnym 2020/21Technik Ekonomista i Technik Budownictwa

Informujemy że ZSPim.W.Witosa w Nawojowej rozpoczeto zapisy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w roku szkolny 2020/21:

 RL 03-w zawodzie rolnik ,RL.16  w zawodzie technik rolnik,RL 04 - w zawodzie pszczelarz,RL17- w zawodzie technik pszczelarz

T 04-Produkcja wyrobów cukierniczych,TG10 Wykonywanie usług kelnerskich,AU15-Wytwarzanie wyrobów stolarskich

 

 

 

NASZE ATUTY